Ważne Informacje

 
Być może jesteście Państwo krótko przed decyzja zakupu luksusowego zegarka. Być może Bedzie pierwszym w Państwa życiu, być może kolejnym egzemplarzem w prywatnej kolekcji. Luksusowy zegarek renomowanej manufaktury nie jest zwykłym czasomierzem. Jest ukoronowaniem długoletniej tradycji zegarmistrzowskiej, owocem umiejętności i
precyzji, dowodem na to, że prawdziwe dzieło sztuki nie musi być obrazem, antycznym meblem lub utworem muzycznym.
 
Dzieło sztuki może być noszone na ręce, towarzyszyć Państwu na co dzień, może odmierzac czas do spotkania, do powrotu, do następnej pieknej chwili w życiu. Posiadając taki zegarek nabieramy indywidualności i stylu. Jednak jest pare ważnych rzeczy o których trzeba pamiętać, aby czas odmierzany w emocjach nie był powodem rozczarowań.
 
Czasomierze renomowanych manufaktur są budowane precyzyjnie przez ludzi którzy nie tylko z tej pracy żyją. Oni żyją by to robić. Jednak piękno nie może przesłonić faktu ze sercem zegarka jest skomplikowany mechanizm który musi być w odpowiedni sposób używany i pielęgnowany.
 • Co warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę

  Obudowy zegarkow skladaja sie z wielu dokladnie do siebie pasujacych elementow, ktore przy zmianach temperatur cechuja sie roznymi wspolczynnikam rozszerzania materialu.

 • Nakręcanie

  Zegarek mechaniczny nakręcany ręcznie należy nakręcać raz na dobę najlepiej rano do wyczuwalnego oporu końca sprężyny.

 • Wodoszczelność

  Ta cecha zegarka oznaczana może być na kilka sposobów: w metrach np. 30m., 50m., w atmosferach lub barach np. 3bar, 5atm. Co to oznacza?

 • Kilka rad przy zakupie zegarka

  Oprócz atrakcyjnego wyglądu zegarek ma za zadanie przede wszystkim wskazywać właściwy czas. Jeśli cyferblat jest dla nas nieczytelny wybierzmy coś innego.

 • Perły

  Perły to unikalne w skali światowej kamienie szlachetne, to jedyne klejnoty wytwarzane przez żywe organizmy.

 
  © Wszystkie prawa zastrzeżone dla Jubiler Art realizacja: adwebmedia
Powered by Quick.Cart