Certina

Niezawodność, dokładność i innowacja charakteryzują filozofię Certiny od 1888 r., kiedy to firma została założona przez Kurth’a Brothers’a. W 1959 r., Certina opracowała swój słynny system Podwójnego zabezpieczenia DS, dodając swoim zegarkom nadzwyczajnej solidności i wyjątkowej wodoszczelności. Od samego początku, szwajcarska firma silnie zaangażowała się w wyścigi samochodowe i sporty ekstremalne, i z dumą związała swoją nazwę ze sławnymi mistrzami, takimi jak Muhammad Ali, Mike Doohan, Alex Crivillé, Petter Solberg, Sete Gibernau i Thomas Lüthi. W 2005 r., Certina została Oficjalnym Partnerem zespołu, znanego wówczas jako Sauber Petronas,  a od roku 2006 wspiera BMW Sauber F1 Team. Ambasadorem marki był kierowca F1 Robert Kubica. Certina jest marką wchodzącą w skład największej, międzynarodowej firmy zegarmistrzowskiej Swatch Group i jest aktualnie światowym liderem w sektorze zegarków sportowych, należących do sektora cenowego między 700 a 4 600 zł. Jest ona reprezentowana w ponad 50 krajach.

 

 • DS 1

  Certina

  Przez pół wieku, skórt " DS " był rozpoznawalnym znakiem zegarków Certina, wyposażonych w słynny system Podwójnej Ochrony, który został opracowany przez szwajcarskiego producenta zegarków. Dzisiaj, nowa linia zegraków marki Certina DS 1 spełnia te same surowe wymagania, jakie charakteryzowały pierwszą kolekcję DS, wprowadzoną na rynek w 1960 roku.
  Nowy zegarek Certina DS 1 Automatic jest naturalnym przedłużeniem tradycji trwałości i doskonałości. DS stanowi kontynuację oryginalnych modeli, a jego sportowo-klasyczne inklinacje sugerują pewne dziedzictwo „retro” przeniesione do teraźniejszości poprzez czyste i przejrzyste linie, oraz niezwykle finezyjne zaokrąglenia. Elegancka koperta przedstawia wzajemne oddziaływanie polerowanych i satynowych powierzchni nadających modelowi wyraźnie męskiego stylu, podkreślonego przez pełne wdzięku, aczkolwiek odważnie zaokrąglone szafirowe szkiełko. Tarcza odsłania niezmiernie estetyczną prostotę, podkreślaną przez dyskretne linie spotykające się w punkcie centralnym. Fasetowane wskazówki godzin i minut oraz wskazówka sekundnika. Indeksy godzin umieszczone na tarczy razem z podziałką sekundową. Zaokrąglone szafirowe szkiełko z anty-refleksyjną powłoką nadaje modelowi DS 1 Automatic niepowtarzalny i wyjątkowy styl. Koronka subtelnie nawiązuje do historii poprzez umieszczenie na niej starszej wersji logo Certiny. DS 1 dostępny jest w wersji ze sportową stalową bransoletką lub z eleganckim klasycznym skórzanym paskiem, w szerokiej gamie pięciu różnych wersji.

 • DS 1 Chrono

  Certina

  Kontynuacja linii DS1 tym razem w wersji z chronografem na bazie znakomitego autoamtycznego kalibru ETA Valjoux 7750. Elegancka koperta emnaująca prostotą przykryta jest szafirowym szkiełkiem z powłoką antyrefleksyjną. Model dostępny na pasku oraz z czarną tarczą na bransolecie stalowej lub brązowym pasku.

 • DS Action

  Certina

  Zegarek DS Action emanuje dynamizmem w estetyce perfekcyjnie odpowiadającej klimatowi  sportowych wyzwań. DS Action, to unikalny chronometr zamknięty w stalowej kopercie o czystych liniach i pokaźnej średnicy. Jego sportowy, rowkowany pierścień lunety obraca się tylko w jednym kierunku. Ponadprzeciętną odporność zegarka zapewniają zakręcana koronka i przyciski ukryte w kołnierzykach z czarnego PVD.  Indeksy, podobnie jak wskazówki godzinowa i minutowa są trójwymiarowe i pokryte luminescencyjną substancją Superluminova, wykorzystaną także do wykończenia dużej cyfry 12. Zegarek chroniony przez pokryte powłoką antyrefleksyjną szafirowe szkło może pochwalić się pełnym systemem Certina DS+ i wodoszczelnością do 200m.  Zegarek dostępny na bransolecie stalowej oraz pasku kauczukowym z czarną, srebrną lub niebieską tarczą w wersji 3 wskazówkowej lub z chronografem.

 • DS Podium Big Size

  Certina

  Klasyczny sportowy chronograf jest zegarkiem wartym uwagi ze względu na zaawansowaną funkcję dwunastogodzinnego pomiaru czasu. Wyjątkową klasę i ponadczasowy elegancki wygląd czasomierz zawdzięcza udanemu połączeniu elementów czarnej i naturalnie metalicznej stali. Ciemne wykończenia tarcz i lunety tachografu znakomicie kontrastują ze lśniącą stalą koperty. Cyfry dla głównych godzin, indeksy oraz zewnętrzne okręgi koncentrycznie giloszowanych liczników stopera zdobi kolor srebrny. Dynamiczna czerwień wskazówek godzin, sekund i dziesiątych części sekundy subtarcz chronografu dopełnia perfekcyjną harmonię. Innym, istotnym w kreatywnym wzornictwie modelu szczegółem jest czerwona powierzchnia przycisku start-stop. Drugi przycisk chronografu oraz zakręcana koronka są w kolorze czarnym. Koronkę dumnie zdobi metaliczne logo serii DS. Idealnie i ze smakiem dopasowana bransoleta także łączy elementy stali barwionej w technologii PVD oraz klasycznej stali nierdzewnej. Rząd wewnętrznych ogniw ma głęboki czarny kolor, podczas gdy zewnętrzne rzędy urzekają naturalnym stalowym blaskiem.

   

  Zegarek dostępny również w wariantach z bransoletą stalową bez powłoki pvd oraz na skórzanym czarnym lub brązowym pasku ze srebrną, czarną niebieską lub brązową tarczą w wersji 3 wskazówkowej i z chronografem.

 • DS Podium Square Lady

  Certina

  Seria DS Podium Square Lady, zawiera w sobie elementy słynnej i precyzyjnie zdefiniowanej estetyki, widoczne w dopracowanym projekcie, który zadziwia doskonałą perfekcją i stylem.

  Ten sportowo-klasyczny chronograf łączy piękno i techniczną doskonałość w pełnym równowagi kobiecym projekcie, w miejscu gdzie spotykają się finezja i wydajność. Jest to zegarek, który przyciąga uwagę swym silnym temperamentem i wyjątkową dbałością o szczegóły. Model ten może być noszony zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

  Jego wyraźna, satynowana, kwadratowa koperta charakteryzuje się czystością formy i uzupełniona została przez łagodnie nachylony, wypolerowany pierścień. Zegarek wyposażony jest w zabezpieczenie koronki, do której z obu stron dodano dwa przyciski, aby zapewnić dodatkowe funkcje chronometru.

  Urocza, tarcza z masy perłowej tworzy szlachetne tło, podczas gdy uwagę przykuwają liczniki chronografu, znajdujące się w położeniu godziny 2.00 i 10.00. Wierne duchowi entuzjastycznie przyjętej serii Podium, indeksy i fasetowane wskazówki pozostają w doskonałej harmonii z mocnymi i kształtnymi cyframi arabskimi.  Całości dopełnia biały skórzany pasek.

  Zegarek DS Podium Square Lady jest także dostępny w wielu odmianach kolorystycznych, a zwłaszcza w rewelacyjnej wersji z czekoladową tarczą i z brązowym skórzanym paskiem oraz na bransolecie stalowej z czarną tarczą. Aby zagwarantować, że każda kobieta znajdzie model zgodny z jej oczekiwaniami, DS Podium Square Lady można nabyć nie tylko z chronografem ale także w różnych wersjach z trzema wskazówkami.

 • DS Podium Square Valjoux Automat

  Certina

  DS Podium Square Valjoux dołączaja je do słynnej serii DS Podium spełniając bez wątpienia najwyższe wymagania każdego znawcy zegarków. Ten nowy model zadziwia doskonałą równowagą pomiędzy współczesnymi tendencjami i autentyczną, klasyczno-sportową stylistyką. 
  DS Podium Square wyposażony został w najnowocześniejszy, automatyczny mechanizm Valjoux ETA 7750, którego konstrukcję można podziwiać poprzez transparentny dekiel. Duża i bardzo męska koperta, ukazuje gustownie połączone powierzchnie, matowo wykończonej stali nierdzewnej z jasno polerowaną, skośnie ciętą powierzchnią wokół pierścienia, ukazującego skalę tachymetru. Zegarek  posiada szafirowe szkiełko o lekko sklepionym kształcie i powleczone, zarówno od zewnątrz jak od wewnątrz, substancją antyrefleksyjną, będące w doskonałej harmonii z ogólnym kształtem zegarka. Na czarnej tarcza znajdują się trzy srebrne liczniki chronografu i okienko datownika. Brązowy, wykonany z prawdziwej skóry pasek podkreśla niezwykły wzór zegarka, który jest również dostępny w wersji z bransoletą wykonaną ze stali nierdzewnej. Dostępna jest także wersja z tarczą w kolorze srebrnym, wypukłą, czarną, wewnętrzną krawędzią, z brązowym, skórzanym paskiem.

 • Zobacz wszystkie | Strony: Certina
 
  © Wszystkie prawa zastrzeżone dla Jubiler Art realizacja: adwebmedia
Powered by Quick.Cart