Tissot - Zegarki

TISSOT – od momentu zaistnienia marki w 1853 roku nieustająca innowacyjność i zaangażowanie  w najwyższej klasy rzegarmistrzostwo tworzą wyrazistą tożsamość marki zawierającą się w słowach: Innowator przez tradycję. 

 

Od pierwszego zegarka  kieszonkowego z dwiema strefami czasowymi aż po rewolucyjny zegarek T-Touch z dotykowym szkiełkiem marka wielokrotnie  to potwierdzała prezentując "pierwsze na rynku" rozwiązania technologiczne, wzornicze i niebanalne wykorzystanie materiałów. TISSOT oferuje szerszy i bardziej wszechstronny niż jakakolwiek inna marka szwajcarskich zegarków wybór wysokiej jakości czasomierzy po przystępnych cenach pozwalając każdemu wybrać czasomierz  doskonale wyrażający osobowość, gust i nastrój.

 

Jako oficjalny chronometrażysta i partner zawodów NASCAR, Moto GP, Azjatyckich Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata w kolarstwie, szermierce i hokeju, firma Tissot promuje wspólny zbiór wartości sportowych: dążenie do uzyskania jak najlepszego wyniku, precyzję i zaangażowanie. Firma mieści się w historycznym ośrodku zegarmistrzostwa w Le Locle w Szwajcarii i jest obecna w ponad 150 krajach świata, a od 1983 r. chlubi się członkowstwem w koncernie Swatch Group, który jest największym producentem i dystrybutorem zegarków na świecie.

 
  © Wszystkie prawa zastrzeżone dla Jubiler Art realizacja: adwebmedia
Powered by Quick.Cart